O nas

Oferta mebli i innego wyposażenia do salonów fryzjerskich
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble fryzjerskie, a wśród nich miedzy innymi: fotele fryzjerskie, konsole, myjki, recepcje fryzjerskie, sofy, fotele, hokery, stoliki, wieszaki. W sposób profesjonalny pomożemy w wyposażeniu Twojego salonu. Zaufaj naszemu doświadczeniu! Pomożemy w doborze odpowiednich mebli i innego sprzętu fryzjerskiego (suszarki, infrazony, klimazony i inne). W swojej ofercie posiadamy również produkty stanowiące wyposażenie zaplecza salonu fryzjerskiego: szafki ubraniowe, meble socjalne, regały magazynowe, aneksy kuchenne, sejfy, kasetki.
 
Firma Ameco funkcjonuje na rynku wyposażenia wnętrz od roku 2001. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu oraz wyposażaniu i meblowaniu wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Jesteśmy do dyspozycji osób szukających produktów takich jak meble fryzjerskie czy recepcje fryzjerskie.
 
Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty oraz w pełni profesjonalną obsługę klientów.
 
Profesjonalne meble fryzjerskie
 
Eleganckie, dobrej jakości meble fryzjerskie są czymś, co z wejścia przyciąga uwagę klientów. Jeśli prezentują się należycie, to salon staje się miejscem godnym zaufania. Pierwsze wrażenie jest zawsze najważniejsze, dlatego warto zadbać o odpowiednie wyposażenie i umeblowanie. W naszym sklepie znajdziecie Państwo bogaty wybór luster, foteli, konsoli, myjek, recepcji fryzjerskich, sof, hokerów, stolików oraz wieszaków. Proponujemy także meble na zaplecze, jak szafki na ubrania, aneksy kuchenne, sejfy i wiele innych. Zachęcamy di zapoznania się z ofertą.
 
Recepcje fryzjerskie - gwarancja jakości
 
Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na eleganckie, funkcjonalne i praktyczne recepcje fryzjerskie. W każdym salonie są one niezbędne, aby należycie przyjmować klientów i sprawnie dowodzić pracą. Nasze meble odznaczają się nie tylko doskonałą jakością, lecz także bardzo atrakcyjny wyglądem, który goście Państwa salonów z pewnością docenią. Oferujemy dogodne warunki zakupu prezentowanych przez nas produktów i gwarantujemy wysoki poziom obsługi. Zapraszamy!
 
Wyposażenie salonu fryzjerskiego i jego rola
 
Wyposażenie salonu fryzjerskiego pełni niezwykle istotną rolę w pozyskiwaniu nowych i zatrzymywaniu stałych klientów. O wiele chętniej będą on korzystać z oferty salonów posiadających profesjonalne meble i najwyższej jakości urządzenia, ponieważ dzięki temu mają poczucie, że bardziej się o nich zadba. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wszystko, co potrzebne, by kompleksowo a przede wszystkim stylowo i z klasą urządzić swój salon fryzjerski. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty produktów fryzjerskich!